راه های کنترل شهوات

راه های کنترل شهوات

کسی که بتونه بر شهوتش تسلط داشته باشه تونسته در ازمون هایی که در طی جوونیش گذرنده قبول بشه.

یعنی تست قاطعیت در نه گفتن و کنترل شیطانی به نام وسواس خناس.

این مراحل رو بتونی قبول شی در باقی ازمون های الهی میتونی قبول شی…

بعضی وقت ها تجربه از 40 میلین هم قیمتش بالاتره…باید شهوت و شیطان خناس رو به زنجیر بکشی..کسی که بتونه به قاطعیت در نه گفتن برسه میتونه در هر شرایطی نه بگه….هر چقدر هم حرفه ای باشه اون طرف و اگه خود شیطان هم بیاد تورو به گناه دعوت کنه میگی نه…چون تونستی به قاطعیت در نوجوونی برسی…اگه نتونی نه گفتن رویاد بگیری در جوونی به مشکل بر میخوری.

یه ویژگی عجیبی که وسواس خناس داره اینه که تا اذن ورود بهش ندی نمیتونه کاری کنه…به هر حال هیچکی نمیتونی کامل بر وسواس خناس تسلط داشته باشه چون اینجوری میشه معصوم!!

شیطان وقتی بچه ای به دنیا میاد میره تو سینش تخم میکنه و این تخم در سن تکلیف تبدیل به ششیطانی به نام خناس میشه و این بچه وقتی بزرگ بشه در انسان میتونه تسلط داشته باشه البته به شرطی که بهش اذن بدی..

خناس کشش به گناه داره….اما تو میتونی این کشش رو از بین ببری.

تا قبل سن تکلیف هر کششی که در ما به وجود میاد از پدرر و مادر ماست یا از معلم و مدرسه.اختیار با ما نیست اما بعد سن تکلیف کاملا اختیار با ماست و اینجاست که وظیفه خونواده 10 برابر میشه.

در تاريخ ۱۰/فروردین/۱۳۹۴ بدون دیدگاه برچسب ها : ،،

نوشته شده توسط داداش رضا

سلام مهربون . به سایت توبه و ترک گناه خوش اومدی..من رضا هستم اما بچه های سایت چون به من لطف دارن منو داداش صدا میزنن...خوش اومدی به سایت خودت..میخوام یه حرفیو بزنم از ته دلم...میدونی چیه ؟ هممون تو گذشتمون اشتباهاتی مرتکب شدیم..اما نباید نا امید باشیم .. ببین؟ شده به گناه هات فکر کنی؟ شاید وقتت پر باشه و کلا نتونی به یاد بیاری....اما تاحالا به پشیمونی بعد گناه فکر کردی ؟ شاید بگی داداش رضا من بار ها توبه کردم و توبه شکستم...میخوام توبه کنم اما سخته نمیتونم...جواب من : نگران نباش ! این سایت دقیقا برای همین ساخته شده که به تو امید و انگیزه بده برای تغییر ...باور کن هنوزم دیر نشده ! تو اراده کن باقیش با خدا...به سایت خودت خوش اومدی...من و همه بچه های سایت ورودتو به این سایت تبریک میگیم و از خدا میخوایم که همیشه پاک و سلامت باشی...سایتمونو دنبال کن 40tobe.com

وبسایت
 

خداوندا ؟

آنقدر من را قوی کن

که با قوی ترین دشمنم که خودم هستم

روبه رو شوم...

آمین ♥

دیدگاه خود را بیان کنید


دونستن قدرت نیست !!! عمل کردن به دونسته ها قدرته

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette

خداوندا

آرامشی عطا فرما تا بپزیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم

شهامتی كه تغییر دهم آنچه را که میتوانم

و دانشی كه تفاوت این دو را بدانم

آمین... ♥♥

lk ♥♥ خدایا ! کمکم کن؛ پیمانی را که در طوفان با تو بستم در آرامش فراموش نکنم ♥♥