اخلاص در نیت

اخلاص در نیت

سلام

داشتم به این فکر میکردم که بهتره از امروز شروع کنم به انجام دادن کار خیر و برای اون دنیام توشه جمع کنم تا اون دنیا چیزی داشته باشم که بخدا بگم این همه کار خوب کردم..

الان که هیچی ندارم.

اما باید چند تا نکته رو فراموش نکنم.

1: نیت کار خیری که دارم فقط هدف الهی توش باشه نه تعریف و تمجید دیگران( اخلاص داشته باشم و مزد کارمو از خدا بخوام نه از بندش)

2: نیت انجام کار خیری که تو ذهنم دارم رو در جمع انجام ندم که ریا بشه

3: کوچیکی کارم مهم نیست …کیفیت کارم مهمه که خوب انجامش بدم..

این سه تا کار رو انجام بدم و یادم باشه میتونم کلی توشه برای اون دنیام جمع کنم تا هم خدارو از خودم راضی کنم و هم خودم عذاب وجدانم کم بشه.

ما واسه این دنیا نیستیم.

برید قبرستان ببینید چقدر آدمهای عالم یا فقیر مردن…این دنیا به کی جفا کرده؟ چرا نمی خوای قبول کنی که مسافری؟

خدایا یه شرایطی رو برام به وجود بیار که بیشتر بتونم خدمت رسانی کنم و بتونم کارای خوبی که انجام میدم رو با ریا خرابش نکنم.

یا امام هادی علیه السلام

در تاريخ ۰۵/اسفند/۱۳۹۳ بدون دیدگاه برچسب ها : ،،

نوشته شده توسط داداش رضا

سلام مهربون . به سایت توبه و ترک گناه خوش اومدی..من رضا هستم اما بچه های سایت چون به من لطف دارن منو داداش صدا میزنن...خوش اومدی به سایت خودت..میخوام یه حرفیو بزنم از ته دلم...میدونی چیه ؟ هممون تو گذشتمون اشتباهاتی مرتکب شدیم..اما نباید نا امید باشیم .. ببین؟ شده به گناه هات فکر کنی؟ شاید وقتت پر باشه و کلا نتونی به یاد بیاری....اما تاحالا به پشیمونی بعد گناه فکر کردی ؟ شاید بگی داداش رضا من بار ها توبه کردم و توبه شکستم...میخوام توبه کنم اما سخته نمیتونم...جواب من : نگران نباش ! این سایت دقیقا برای همین ساخته شده که به تو امید و انگیزه بده برای تغییر ...باور کن هنوزم دیر نشده ! تو اراده کن باقیش با خدا...به سایت خودت خوش اومدی...من و همه بچه های سایت ورودتو به این سایت تبریک میگیم و از خدا میخوایم که همیشه پاک و سلامت باشی...سایتمونو دنبال کن 40tobe.com

وبسایت
 

خداوندا ؟

آنقدر من را قوی کن

که با قوی ترین دشمنم که خودم هستم

روبه رو شوم...

آمین ♥

دیدگاه خود را بیان کنید


دونستن قدرت نیست !!! عمل کردن به دونسته ها قدرته

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette

خداوندا

آرامشی عطا فرما تا بپزیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم

شهامتی كه تغییر دهم آنچه را که میتوانم

و دانشی كه تفاوت این دو را بدانم

آمین... ♥♥

lk ♥♥ خدایا ! کمکم کن؛ پیمانی را که در طوفان با تو بستم در آرامش فراموش نکنم ♥♥