آیا خدا وجود دارد؟ (پاسخ به شبهات)

آیا خدا وجود دارد؟ (پاسخ به شبهات)
پاسخ به شبهات ::
ارمین:خدایی وجود نداره .خودتون سر گرم نکنین.جواب علمیشم اینه که ما تک سلولی بودیم و جهش یافتیم و دنیا پر از نیرو نه چیز دیگه.اگر فضایی برای زیست ایجاد کنیم .موجوداتی تک سلولی مانند گذشته ما ایجاد میشن.از وقتی که بشر شروع به ثبت وقایع کرده نه مجزه ای روخ داده و نه کار غیر علمی.
مدیر رضا : سلام آقای تک سلولی!
خوب این موجود تک سلولی از کجا فهمید که فقط باید به دو نوع زن و مرد تمایز پیدا کنه..از کجا فهمید زن باید احساسات قوی و مخصوصا مادرانه داشته باشه و صبر زیاد و مرد باید قوی ضمخت و منطقی تر باشه..شهوت و تمایل بین زنو مردو و تمایل به بقای نسل رو چطور بینشون قرار داد؟نظریه شما فقط در مورد جنبه مادی انسان ممکنه درست باشه اما معنوی…
به هر حال این نظر منه..موفق باشید
..
.
مریم:

هر کس خدای خویش است

مذیر رضا : ببخشید شما سکولار و بی دین هستید ؟ اخه این طرز فکر برای سکولار هاست… امیدوارم این نگاهتون عوض شه…قارون هم میگفت این پولا از منه و خدا هیچ کاری نکرد…با این طرز فکر ادم به بن بست میخوره یه روزی .. تصمیم با شماست، هیچ اجباری وجود ندارد. اما اگر می خواهید مورد مغفرت خدا قرار گیرید و با او ارتباط برقرار کنید، می توانید همین حالا از او بخواهید که شما را ببخشد و به زندگی تان وارد شود.

..

.

رویا:

من عقیدم اینه خدا وجودنداره وگرنه من این همه زجرنمیکشیدم

مدیر رضا : همه چیز نیازه که اول اثبات شه و بعد طرف بهش اعتقاد بیاره…
اما این موضوع برعکسه…
یعنی اگه اول به خدا ایمان بیاره و اون رو همه جا حاضر ببینی بهت اثبات میشه! برعکس همه چیز در طبیعت! و به نظر من افرادی که منکر وجود خدا میشن ریشه ای در اینکه به بی بند و باری برسن داره و تمام توجیه ها تنها برای یک چیزه: بزرگترین فریب! اینکه خودشون رو فریب بدن که خدا نیست و اونوقت راحت میشن و در واقع وجدان خودشون رو میکشن!

 …

..

.

مردی برای اصلاح سر و صورتش به آرایشگاه رفت. در حال کار، گفتگوی جالبی بین آنها در گرفت. آنها به موضوع «خدا» رسیدند؛آرایشگر گفت: “من باور نمی‌کنم خدا وجود داشته باشد.”مشتری پرسید: “چرا؟”
آرایشگر گفت:…

“کافی است به خیابان بروی تا ببینی چرا خدا وجود ندارد. اگر خدا وجود داشت آیا این همه مریض می‌شدند؟ بچه‌های بی‌سرپرست پیدا می‌شدند؟ این همه درد و رنج وجود داشت؟ نمی‌توانم خدای مهربانی را تصور کنم که اجازه دهد این چیزها وجود داشته باشد.”

مشتری لحظه ای فکر کرد، اما جوابی نداد؛ چون نمی‌خواست جروبحث کند.
آرایشگر کارش را تمام کرد و مشتری از مغازه بیرون رفت. در خیابان مردی را دید با موهای بلند و کثیف و به هم تابیده و ریش اصلاح نکرده..
مشتری برگشت و دوباره وارد آرایشگاه شد و به آرایشگر گفت: “به نظر من آرایشگرها هم وجود ندارند.”
آرایشگر با تعجب گفت: “چرا چنین حرفی می‌زنی؟ من این‌جا هستم، همین الان موهای تو را کوتاه کردم!”
مشتری با اعتراض گفت: “نه! آرایشگرها وجود ندارند؛ چون اگر وجود داشتند، هیچ کس مثل مردی که آن بیرون است، با موهای بلند و کثیف و ریش اصلاح نکرده پیدا نمی‌شد.”
آرایشگر گفت: “نه بابا؛ آرایشگرها وجود دارند، موضوع این است که مردم به ما مراجعه نمی‌کنند.”
مشتری تایید کرد: “دقیقاً! نکته همین است. خدا هم وجود دارد! فقط مردم به او مراجعه نمی‌کنند و دنبالش نمی‌گردند. برای همین است که این همه درد و رنج در دنیا وجود دارد.”

همگی در پناه حـــــــــق

در تاريخ ۰۴/اسفند/۱۳۹۳ یک دیدگاه برچسب ها : ،،

نوشته شده توسط داداش رضا

سلام مهربون . به سایت توبه و ترک گناه خوش اومدی..من رضا هستم اما بچه های سایت چون به من لطف دارن منو داداش صدا میزنن...خوش اومدی به سایت خودت..میخوام یه حرفیو بزنم از ته دلم...میدونی چیه ؟ هممون تو گذشتمون اشتباهاتی مرتکب شدیم..اما نباید نا امید باشیم .. ببین؟ شده به گناه هات فکر کنی؟ شاید وقتت پر باشه و کلا نتونی به یاد بیاری....اما تاحالا به پشیمونی بعد گناه فکر کردی ؟ شاید بگی داداش رضا من بار ها توبه کردم و توبه شکستم...میخوام توبه کنم اما سخته نمیتونم...جواب من : نگران نباش ! این سایت دقیقا برای همین ساخته شده که به تو امید و انگیزه بده برای تغییر ...باور کن هنوزم دیر نشده ! تو اراده کن باقیش با خدا...به سایت خودت خوش اومدی...من و همه بچه های سایت ورودتو به این سایت تبریک میگیم و از خدا میخوایم که همیشه پاک و سلامت باشی...سایتمونو دنبال کن 40tobe.com

وبسایت
 

خداوندا ؟

آنقدر من را قوی کن

که با قوی ترین دشمنم که خودم هستم

روبه رو شوم...

آمین ♥

يک ديدگاه

  1. سینا می‌گه:

    سلام خیلی ممنون ازشما دوستان زحمت کش و عزیزم خدا قوت بده بهتون

دیدگاه خود را بیان کنید


دونستن قدرت نیست !!! عمل کردن به دونسته ها قدرته

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette

خداوندا

آرامشی عطا فرما تا بپزیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم

شهامتی كه تغییر دهم آنچه را که میتوانم

و دانشی كه تفاوت این دو را بدانم

آمین... ♥♥

lk ♥♥ خدایا ! کمکم کن؛ پیمانی را که در طوفان با تو بستم در آرامش فراموش نکنم ♥♥